جزو آدم‌هاي اسفنجي نباشيد

آدم اسفنجی
ژانویه 11 2017

جزو آدم‌هاي اسفنجي نباشيد

سالن یار

دوهفته نامه راز- فريبا جعفري :

چگونه میتوان از جذب انرژی منفی دیگران خودداری کرد؟

هيچ بعيد نيست بسیاری از ملاقات‌های روزمره‌ی ما فوق‌العاده استرس‌زا و یأس‌آور باشند. در دنیایی زندگی می‌کنیم که اغلب مردم به شکایت، انتقاد، غرزدن، ناليدن و بدبینی عادت کرده‌اند و در مکالمات خود نیز نمی‌توانند از کلمات دیگری استفاده کنند. گاهی ناگهان متوجه می‌شویم روزی که با خلقی خوب آغازش کرده‌ایم، به یکی از بدترین و ملال‌آورترین روزهای زندگی تبديل شده است زیرا پر از احساسات منفی‌ای هستیم که باعث و باني هیچ‌کدام نیز خود ما نبوده‌ايم، بلکه از دیگران به ذهنمان نفوذ کرده‌اند.

بهتر است بیاموزید مانند اسفنجی نباشید که هر چیزی را به خود جذب می‌کند. برای این منظور:

1- هرگاه احساس ناراحتی و غم کردید از خود بپرسید: «آيا به‌راستي این احساس از خود من سرچشمه مي‌گيرد؟»

گاهی احساس خشم، غم، ناراحتی و ترس دیگران به‌سرعت به ذهن ما نفوذ می‌کند زیرا ما نیز همین احساس‌ها را در کنج ذهنمان پنهان کرده‌ایم. شاید بهتر باشد به‌جای انکار این احساس‌ها، به خانه‌تکانی ذهن خود بپردازید. کسانی را که به شما بدی کرده‌اند ببخشید و ترس‌های خود از آینده را به‌دست باكفايت خدا بسپارید.

2- از منابع انرژی منفی بگریزید

تا جایی که می‌توانید، از کسانی که فقط و فقط غر می‌زنند و شکایت می‌كنند فرار کنید و به خاطر داشته باشید منابع انرژی منفی تنها رئيس یا مادرشوهر شما نیستند، بلکه گاهی موسيقي یا مجموعه‌ي تلويزيوني مورد علاقه‌تان هم می‌توانند از بدترین منابع انرژی منفی باشند.

3- پیاده‌روی کنید

هر روز ساعتی را به پیاده‌روی و تنفس عمیق اختصاص دهید. با هر بازدم عمیقی که از سینه بیرون می‌دهید، تمام افکار منفی را دور بریزید و با دم عمیقتان انرژی مثبت را به درون وجود خود بکشید.

4- به خدا پناه آوريد

رابطه‌ی خود را با خدا بهبود ببخشید. اگر بخواهید تنها با تکیه به خود مثبت و شاد بمانید، تنها حاصلی که نصيبتان مي‌شود، ناکامی و سرخوردگی خواهد بود. باید بدانید که در جهان قدرتی بسیار بالاتر از قدرت شما وجود دارد که همواره مراقب شماست و از شما محافظت می‌کند.

5 دوستاني يكرنگ و مثبت‌انديش اختیار کنید

سعی کنید اطرافتان را از مردمان شاد و مثبت پر کنید. با کسانی دوست شوید که به انتقاد و شکایت عادت ندارند و اگر ناچارید در محل کار یا خانه‌ی خود با افراد منفی همنشین باشید، ترتیبی دهید تا هر هفته دست‌كم یک روز را با دوستان خوشبین و مثبت خود بگذرانید.


برای درج آگهی در سایت سالن یار و مجله راز با مدیر تبلیغات دو هفته نامه پرتیراژ و قدرتمند”راز” علی نظامی فرد تماس بگیرید. 
شماره تماس : 09194403319

Leave a Reply

Your email address will not be published.