تمجید AFC از برترین فوتسالیست سال آسیا

ali-asgha-hasan-zadeh-634740931731262031
دسامبر 02 2016

تمجید AFC از برترین فوتسالیست سال آسیا

سالن یار
خبرگزاری مهر: علی اصغر حسن زاده که به تازگی برای دومین بار به عنوان برترین بازیکن قاره کهن انتخاب شده مورد توجه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته است. این سایت به تمجید از این بازیکن ایرانی نوشت : «حسن زاده به خاطر نمایش های خیره کننده اش در مسابقات جام ملتهای آسیا و جام جهانی فوتسال، برای دومین بار برترین فوتسالیست آسیا انتخاب شد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «در مسابقات جام ملتهای آسیا، حسن زاده که در سال ۲۰۱۴ برای اولین بار به عنوان بهترین بازیکن فوتسال آسیا انتخاب شده بود، نقش کلیدی در رسیدن ایران به فینال و قهرمانی بعد از شکست ازبکستان در بازی نهایی داشت تا ایران که از سال ۲۰۱۰ قهرمان نشده بود، به این عنوان برسد. شماره هفت ایران در این مسابقات ۶ گل به ثمر رساند و کمک شایان توجهی در به ثمر رسیدن ۴۸ گل تیم ملی ایران در جام ملتها داشت. حسن زاده در این مسابقات به عنوان ارزشمندترین بازیکن هم رسید.

در مسابقات جام جهانی کلمبیا، حسن زاده پنج بار گلزنی کرد از جمله در بازی مقابل برزیل در مرحله یک هشتم نهایی که با پیروزی ایران همراه بود. حسن زاده که در حال حاضر در تیم گیتی پسند بازی می کند، دوبار موفق به قهرمانی در جام باشگاه های آسیا شده است؛ سال ۲۰۱۰ با تیم فولادماهان و پنج سال بعد با تیم تاسیسات دریایی.»

Leave a Reply

Your email address will not be published.