هافبک ناراضی پرسپولیس آماده خدمت سربازی شد

احمد نوراللهی
نوامبر 18 2016

هافبک ناراضی پرسپولیس آماده خدمت سربازی شد

احمد نوراللهی ، هافبک ناراضی سرخپوشان پایتخت بالاخره تصمیم نهایی خود را گرفت.
مدت هاست که گمانه زنی هایی در رابطه با جدایی این بازیکن از پرسپولیس به گوش میرسد.
دلیل این جدایی نیز واضح است.کم بازی کردن و قرار نگرفتن در ترکیب اصلی تیم برای هر بازیکنی ناراحت کننده و البته برای بعضی ها نیز بسیار سنگین است. یکی مثل احمد نوراللهی که پارسال و فصل قبلش تقریبا فیکس بوده و حالا چسبیده به نیمکت باید در این گروه قرار بگیرد، اما نوراللهی مثل همیشه حرف نمی‌زند.خودش سکوت کرده و چیزی درباره اینکه می‌خواهد برود یا بماند نمی‌گوید.وکیل او صمد ابراهیمی هم سکوت کرده و پاسخی برای شایعات ندارد.
نوراللهی از نیمکت نشینی راضی نیست و خبرهای زیادی درباره جدایی او از سرخ پوشان به گوش می رسد.تراکتور سازی جدی ترین مشتری نوراللهی است اما برانکو سرمربی پرسپولیس تاکید کرده که به این بازیکن نیاز دارد و او را نخواهد فروخت.
با این حال تعطیلی ۴۸ ساعته به سرخپوشان در بازگشت از اردوی امارات بهترین فرصت برای نوراللهی بود تا بدون سرو صدا مهم ترین تصمیمش را بگیرد.او چهارشنبه راهی آزاد شهر شد و صبح پنجشنبه به دانشگاه آزاد اسلامی این شهر که دانشجوی آن است، رفت.این واحد دانشگاهی پیش از این به دانشجویانش اعلام کرده بود آخرین فرصت برای مراجعه به امور شهریه و تثبیت انتخاب واحد ۱۵ آبان ماه میباشد و درصورت عدم مراجعه دروس حذف و مرخصی تحصیلی صادر خواهد شد.نوراللهی تا دیروز این اقدام را انجام نداده بود ولی دیروز با حضور در دانشگاه به طور کلی از ادامه تحصیل انصراف داد!

چند نفر از رفقای احمد سعی داشتند مانع از این کار او شوند ولی مشخص شد کار از این حرف ها گذشته و او حتی دفترچه خدمت خود را هم فرستاده تا به خدمت مقدس سربازی برود. حالا دیگر می توان با قاطعیت گفت احمد نوراللهی در نیم فصل از پرسپولیس می رود تا سرباز تراکتورسازی شود.

منبع : خبر آنلاین

Leave a Reply

Your email address will not be published.