رازهای جو ویتالی درباره‌ی کسب و جذب ثروت

جوویتالی
اکتبر 19 2017

رازهای جو ویتالی درباره‌ی کسب و جذب ثروت

سالن یار(تشریفات و اجاره سالن همایش،سمینار،کنفرانس)

مجله راز :

ميانبري برای رسیدن به آرزوهایتان  حذف

 از زمانی که آخرین کتابم با عنوان فرا طبیعی، پرفروش‌ترین کتاب ماه شد، تاکنون تعداد زیادی ایمیل به دستم رسیده که در بیشتر آن‌ها از کتابم تعریف شده است؛ اما بسیاری افراد نیز درباره‌ی پنج گامی که در کتاب برای جذب و خلق ثروت مطرح شده بود، پرسش‌هایی داشته‌اند که بیشتر آن‌ها در مورد گام پنجم بوده است: «شروع کن.»

اغلب می‌پرسند: «برای شروع چه کار باید بکنم؟»

تمام آنچه کوشیدم در این کتاب بگویم، این بوده است که برای رسیدن به آرزوهایتان ناچارید کاری انجام دهید که گاهی ممکن است پاسخ به تلفن، خرید کتاب، پیوستن به یک انجمن یا پاسخ به یک ایمیل باشد. نمی‌دانم، من نمی‌توانم درباره‌ي کاری که شما باید انجام دهید نظری داشته باشم، زیرا فقط به این بستگی دارد که هدف و رؤیایتان چه باشد؛ اما می‌دانم به‌طور حتم باید گامی بردارید، چه بزرگ و چه کوچک. درواقع اگر بخواهیم به این پرسش، پاسخی جادویی دهیم، در یک کلام باید گفت: «کاري فرا طبیعی.»

کار فرا طبیعی، واکنشی است که شما آن را بر اساس میل و احساس شهودی‌تان انجام می‌دهید و به بیان دیگر، زمانی صورت می‌گیرد که شما ناگهان احساس می‌کنید می‌خواهید به فروشگاه سری بزنید. شاید هم‌اینک از چیزی که می‌خواهید بخرید، هیچ تصوری نداشته باشید؛ اما نیرویی درونی، شما را وادار می‌سازد به بیرون از خانه بروید. در چنین شرایطی حتماً از این نیرو پیروی کنید، زیرا ممکن است به نفع رسیدن به اهدافتان باشد. شاید در فروشگاه با فردی ملاقات کنید که می‌تواند شما را در رسیدن به رؤیایتان یاری کند یا به همان کتابی که به آن احتیاج دارید برخورد کنید یا مجله‌ای را که باید به‌دستتان برسد ببینید. در این حالت هر چیزی شما را به‌سوی اهدافتان سوق خواهد داد.

در این بخش به نکاتی اشاره می‌کنیم تا دریابید کارهای فرا طبیعی چطور رخ می‌دهد:

گام اول: یک هدف در نظر بگیرید، زیرا بی‌شک تعیین هدف، بیان آرزوهای شما است. هر آنچه می‌خواهید بشويد، انجام دهید یا داشته باشید. این درخواست شما از کاینات و ضمير ناخودآگاهتان است. هرچه هدفتان روشن‌تر باشد، نتایج بهتری به‌دست می‌آورید. یکی از اهداف من این بود: «می‌خواهم پرفروش‌ترین کتابم را بنویسم.»

گام دوم: از الهامات خود پیروی کنید و به شم درونی‌تان گوش فرا دهید. اگر اشتیاقی برای انجام کاری در درون خود حس کردید، آن را انجام دهید. اگر دوست دارید به پیاده‌روی بروید، تلویزیون تماشا کنید یا در سایت‌ها به بررسی بپردازید، همین کار را بکنید. هیچ‌کس نمی‌داند الهامات شما در کجا به سراغتان خواهند آمد؛ اما از آن‌جا که هدف خود را روشن کرده‌اید، الهامات درونی شما برای رسیدن به هدفتان راهی میانبر می‌یابد و روش‌هایي کاربردی در اختیارتان قرار می‌دهد، زیرا تنها محدودیت‌های موجود را می‌بینید، درحالی‌که جهان همه‌چیز را در کلیت خود می‌بیند. ممکن است به خود بگویید: «برای این کار یک برنامه بنویس.» اما هدفتان تشخیص می‌دهد که این کار برای شما مفید نیست. پس کاری را که لازم است، با روشی جدید و شگفت‌انگیز انجام دهید. به این روش اعتماد کنید، زیرا روش‌ها و کارهای فرا طبیعی از نیرویی فراتر از شما می‌آید؛ نیرویی که تصویری بزرگ‌تر را از شما می‌بیند، یعنی تصویری که هرگز قادر به دیدنش نیستید، مگر وارد عمل شوید و در مراحل کار آن را دریابید.

و در آخر باید بگویم هر قدر بتوانید ذهن خود را آرام کنید، افکارتان را تحت اختيار داشته باشید و بدن خود را در حالت وارهيدگي قرار دهید، توانایی بیشتری برای شنیدن نداي دروني‌تان خواهید داشت، ندایی که شما را به مسیری که به آرزویتان منتهی می‌شود، سوق می‌دهد.

به‌محض این‌که این صدا را شنیدید، حرکت کنید. به نداي دروني‌تان گوش فرا دهید و کارهایي فرا طبیعی بكنيد، زیرا میانبرهایی هستند که اشتیاقتان را ارضا می‌کنند؛ یعنی راه‌های کوتاه‌تر، آسان‌تر، عملی‌تر، سودمندتر و لذت‌بخش‌تری که زود‌تر از تقلاهایتان شما را به مقصود می‌رسانند.

امتحان کنید و ببینید.


Leave a Reply

Your email address will not be published.