انتخاب كد دامادي متناسب با هيكل

jack-bunneys-023
اکتبر 02 2016

انتخاب كد دامادي متناسب با هيكل

از ريزه كاري‌هاي مهم در انتخاب كت و شلوار دامادي دقت كردن به هيكل است كه اگر به درستي انجام گيرد تاثير به سزايي در خوشتيپ تر شدن شما دارد. در اين قسمت قصد داريم به اندام هاي مختلف و كت و شلوار مناسب هريك بپردازيم.
اندام باریک و بلند داريد؟ اين عاليست چون شما راحت‌ترین انتخاب ممکن را می‌توانید داشته باشید، هر مدلي به شما می آید! اما همچنان باید دقت كنيد كه که کت و شلوار دقیقا برای‌تان اندازه باشد.مردانی که لاغرترند در کت‌های دولبه و 6 دکمه خوش استایل‌تر می‌شوند. بهتر است بگویید اپل‌های کت را برای‌تان بزرگتر کنند و کمر کت را آن‌قدر بگیرند تا در آن راحت باشید. این چند نکته باعث می‌شود بدن شما در کت و شلوار دامادی تنومند‌تر به نظر برسد. شلوار دامادی زمانی قشنگ بر بدن می‌ایستد که پاهای آقا پر باشد اما راستش را بخواهید در انتخاب شلوار کت نمی‌توان زرنگی به خرج داد و پاهای عضلانی‌تری را به نمایش گذاشت.
قد بلند و هیکل درشت داريد؟ اگر بدنتان تنومند است باید کتی با یقه آرشال بگیرید. دو لبه پایینی چنین کت‌هایی معمولا روی هم قرار نمی‌گیرد. در ضمن دقت کنید که قد کت برای قامت شما مناسب باشد و همچنین بتوانید دست‌های‌تان را به راحتی در هر دو طرف تکان دهید. انتهای قد کت باید با سرانگشتان شما هم سطح باشد. اگر صورت عریض یا گردن پهنی دارید به کراوات و یقه لباستان هم توجه کنید که خیلی تنگ و بسته نباشد درغیر اینصورت به نظر می‌رسد که می‌خواهند شما را خفه کنند. به هیچ وجه کت‌های دولبه و 6 دکمه را نخرید زیرا شما را گنده و بد هیکل نشان می‌دهد.
قد متوسط و هیکل درشت داريد؟ بهتر است کتی با قدی نسبتا بلند بخرید که یقه آرشال داشته باشد، دو لبه انتهایی آنها روی هم قرار نگیرد و دکمه آن در محدوده کمربند باشد تا قامتتان بلندتر جلوه کند. کت نباید اپل‌های بزرگی داشته باشد در ضمن می‌توانید شلوار و کت را پیلی‌دار انتخاب کنید. شلوار را به خیاط ماهری بدهید تا برای قد شما کوتاهش کند، مراقب باشید لبه پارچه تمییز دوخته و تو گذاشته شود.
قد کوتاه و لاغر داريد؟ پس بهتر است کت‌هایی که دو لبه پایینی‌شان روی هم قرار نمی‌گیرد بخرید تا قدتان بلندتر جلوه کند. اگر دوست دارید تنومندتر به نظر برسید باید یقه کت برگردان باشد.

منبع: آلامتو

Leave a Reply

Your email address will not be published.